Drobečková navigace

Úvod > Technologie stavby 2023 > Certifikace

Certifikáty stavebního systému J. Group

Jsme hrdí na to, že náš stavební systém J. Group plní náročné představy investorů. Naše stavební výrobky splňují rovněž přísná kritéria potřebná pro získání prestižních certifikátů. Všechny informace, které u výrobků a u našich staveb uvádíme, jsou ověřené autoritami.

Certifikáty stavebního systému jsou důležité, protože deklarují skutečné vlastnosti komponentů, a to konkrétně:

  • izolační vlastnosti,
  • mechanické vlastnosti,
  • statické vlastnosti.

Typy certifikátů

tzus.jpgCelá stavba se skládá ze dvou klíčových komponentů – SIP panelu a spojovacího profilu. Oba stavební komponenty byly testovány a prověřeny v Technickém a zkušebním ústavu stavebním Praha. TZÚS Praha, s.p. je největší zkušební a certifikační organizace v České republice, která posuzuje stavební výrobky. Testován nebyl jen samotný výrobek. Absolvujeme rovněž pravidelné kontroly ze strany ústavu v naší výrobě.

 

Certifikáty našich výrobků

SIP panel s PIR izolací získal tyto certifikáty:

Spojovací profil získal tyto certifikáty:

Certifikáty shrnující vlastnosti konstrukcí

Tyto certifikáty potvrzují, že deklarované vlastnosti získává také stavba, pro jejíž realizaci jsou stavební komponenty použity. K těmto certifikátům patří:

Autorizované osoby v České republice používají uváděné vlastnosti stavebních komponentů při výpočtu tepelných vlastností reálné standardní stavby. Tyto certifikáty dokládají, že naše SIP panely splňují náročné požadavky pasivních staveb, které musí všechny domy stavěné od roku 2020 v České republice mít.

Inspirujte se našimi domy

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.