Drobečková navigace

Úvod > Katalog domů 2023/2024 > Katalog rodinných domů zdarma

Katalog rodinných domů zdarma

Vyberte si svůj nový domov v klidu a pohodě.

Napište nám o nový katalog 2024:Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Výhody dřevostaveb od nás

 1. Vlastní výroba domu
  Jednotlivé díly stavebnice domu sami vyrábíme. Máme moderní stroje a jsme absolutně přesní. To je podmínka k tomu, aby dům dobře těsnil všude tam, kde má.

 2. Nízké náklady na provoz
  Naše domy jsou nízkoenergetické. Například čtyřčlenná rodina zaplatí za energie montovaného domku o ploše 100 m2 ročně necelých 20 tisíc korun, bez použití složitých technologií. Můžete navštívit domy, které jsme postavili, a jejich majitelů se zeptat, jak se jim bydlí a za kolik.

 3. Rychlá stavba
  Systém stavebnice domu je velmi rychlý, stavbu navíc organizujeme tak, aby nevznikaly zbytečné prostoje. Už 3 měsíce od vydání stavebního povolení se můžete stěhovat.

 4. Žádné papírování
  Všechna povolení potřebná ke stavbě vyřídíme za vás, takže s papírováním nebudete mít žádné starosti.

 5. Katalog nebo originální projekt
  V katalogu najdete montované domy různých cenových kategorií. Těm, co chtějí originál, vypracuje náš architekt vlastní projekt.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.