Drobečková navigace

Úvod > Montované domy > Montované domy na klíč

Montované domy na klíč

Na klíč pro vás postavíme nízkoenergetickou dřevostavbu. Proč spolupracovat právě s námi?

Montovaný dům vytváříme od začátku do konce a na kvalitu tedy dohlížíme ve všech fázích celého procesu.

Můžeme vám proto garantovat, že získáte dům, v němž se vám bude dobře bydlet. Podívejte se na hlavní výhody našich dřevostaveb podrobněji.

5 výhod montované dřevostavby

 1. Vlastní výroba domu
  Jednotlivé díly stavebnice domu sami vyrábíme. Máme moderní stroje a jsme absolutně přesní. To je podmínka k tomu, aby dům dobře těsnil všude tam, kde má.

 2. Nízké náklady na provoz
  Naše domy jsou nízkoenergetické. Například čtyřčlenná rodina zaplatí za energie montovaného domku o ploše 100 m2 ročně necelých 20 tisíc korun, bez použití složitých technologií. Můžete navštívit domy, které jsme postavili, a jejich majitelů se zeptat, jak se jim bydlí a za kolik.

 3. Rychlá stavba
  Systém stavebnice domu je velmi rychlý, stavbu navíc organizujeme tak, aby nevznikaly zbytečné prostoje. Už 3 měsíce od vydání stavebního povolení se můžete stěhovat.

 4. Žádné papírování
  Všechna povolení potřebná ke stavbě vyřídíme za vás, takže s papírováním nebudete mít žádné starosti.

 5. Katalog nebo originální projekt
  V katalogu najdete montované domy různých cenových kategorií. Těm, co chtějí originál, vypracuje náš architekt vlastní projekt.
   

Chcete více informací nebo prohlídku ukázkového domu?

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů