Drobečková navigace

Úvod > Novinky > Nová stěna vám vyčistí vzduch

Nová stěna vám vyčistí vzduch
S novým rokem přicházíme s další inovací. Do všech interiérů jsme místo běžného sádrokartonu začali instalovat sádrokartonové desky Rigips s patentovanou složkou Activ'Air, díky které bude vzduch ve vašem domě čistší a zdravější. Co přesně tato unikátní technologie dokáže a jak to vlastně celé funguje?

Co umí deska Rigips?

Neutralizuje formaldehyd. Ten patří k nejčastějším škodlivým látkám, které v místnostech dýcháme. Často se nachází např. v lepených podlahových krytinách, kobercích, dřevotřískovém nábytku a třeba i cigaretovém kouři. Může být příčinou různých zdravotních problémů, jako jsou bolesti hlavy, podrážděné oči, oslabení imunity a dokonce i alergie. Nemluvě o tom, že někoho může trápit přímo alergie na formaldehyd.

Jak funguje?

Účinná látka Activ'Air, kterou desky obsahují, formaldehyd pohltí a přemění ho na neškodné látky. Tato technologie dokáže zlikvidovat až 70 % formaldehydu a navíc: sádrokarton Rigips bude váš vzduch čistit velmi dlouho. Účinná složka totiž zůstane aktivní nejméně po dobu 50 let.

Inovujeme, nezdražujeme

Obklady Rigips instalujeme do interiérů všech domů, které vyprojektujeme od ledna 2017. Další novinkou tohoto roku je vylepšená venkovní PIR izolace. Cena domu se kvůli těmto inovacím nenavyšuje.

15590220_1187972917951233_9164230217044374501_n.jpg

Vizualizace%20konstrukce%202.jpg