Drobečková navigace

Úvod > O nás

 

016_2292.jpg

J. Group: Domov, kde se splní vaše sny

Představte si místo, kde se kvalita střetává s inovacemi. Kde tradice architektury Severní Ameriky, Německa, Rakouska či Skandinávie spojuje ruce s českým řemeslným duchem. V J. Group stavíme domy, které nejen přežijí generace, ale budou také skutečným místem, kde si užijete každý den.

více než 10 let tvoříme nízkoenergetické dřevostavby na klíč s naším vlastním a plně certifikovaným stavebním systémem. Za tu dobu se nám podařilo splnit sny téměř stovky rodin.

Přestože jsme začali v automotive průmyslu, kde jsme získali hloubkové znalosti v oblasti izolačního materiálu polyuretanu, dnes je naše srdce pevně spojeno se stavebnictvím. Polyuretan nám nyní umožňuje tvořit izolační panely pro nízkoenergetické a pasivní domy, přičemž díky jeho kvalitě zaručujeme optimální teplotní komfort v každém koutu vašeho domu.

A co je nejlepší? Záleží na vás, jak se k nám připojíte. Buď se můžete spolehnout na náš profesionální tým a nechat si postavit váš vysněný dům námi, nebo si můžete vybrat svépomocnou cestu s naším inovativním stavebním systémem. Ať už si vyberete jakoukoli cestu, můžete být jisti, že vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

Certifikace, která hovoří sama za sebe

Jsme hrdí na naše certifikáty, které ztělesňují náš závazek k vynikající kvalitě. Každý produkt a každá stavba od J. Group prochází přísnými kontrolami a splňuje nejvyšší standardy, potvrzené nezávislými autoritami. Proto můžete mít jistotu, že vaše důvěra v nás není marná.

Rádi se s vámi podělíme o naši vášeň pro kvalitní bydlení.

Těšíme se na to, jak vám pomůžeme vytvořit domov vašich snů.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.