Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

016_2292.jpgNaše začátky byly v oboru AUTOMOTIVE, kam jsme dodávali barvy a technologii pro povrchovou úpravu automobilů, interiérů autobusů, kamionů a vlaků. K naší práci patřilo i organizování distribuce a výroby v ČR. Dále jsme se podíleli na realizaci spuštění výrobní a lakovací linky pro firmu ASSA ABLOY ES (výroba a prodej automatických dveřních systémů).

V těchto odvětví jsme se dokonale naučili pracovat s izolačním materiálem polyuretanem, který se používá nejen při výrobě interiérů automobilů, ale hlavně slouží jako izolace mrazících nástaveb pro osobní a kamionovou přepravu. U těchto nástaveb se používá polyuretan od 50mm do 100mm. V kombinaci s překližkou se vytváří velmi odolné, samonosné sendvičové panely (tato izolace je dostatečná pro uchování zamrazených potravin).

Ve stavebnictví se s tímto materiálem často setkáváme při zateplování výrobních hal, do kterých dodáváme technologie pro výrobu. Jako klasický příklad slouží lakovací kabiny pro práškové i barevné lakování a vzduchotechniku.

Jako izolace pro výrobní haly je používán polyueretan o síle 100mm až 130mm, zalisovaný mezi plechy. Tyto panely pak zaručí zachování velmi komfortní teploty právě uvnitř hal, které často mívají výšku stropů i přes 13m a přesto v nich můžou lidé pohodlně pracovat.

Začátkem roku 2011 jsme se stali obchodními zástupci Home4all pro ČR, po velmi krátké spolupráci se naše společnost rozhodla vydat vlastní cestou.

V dnešní době vyrábíme a dodáváme stavební systém J. GROUP pro použití ve stavebnictví. Tento systém je ideální pro stavbu rodinných domků i větších bytových domů (kategorie dřevostaveb). Z našeho stavebního systému můžou stavět sami zákazníci svépomocí a samozřejmě i stavební firmy, které hledají nové technologie a úspory. Zabýváme se tedy dodáváním a stavbami montovaných domů na klíč. Zaměřujeme se převážně na dřevostavby. 

Pro izolaci používáme tvrdý polyuretan v tloušťce 140mm a 30mm, který nám zajišťuje velmi kvalitní zaizolování a difuzně otevřenou stavbu (ideální pro nízkoenergetické a pasivní stavby). Není problém rozměry plně přizpůsobit zákazníkově potřebě.

Všem, kteří si nechtějí stavět dům svépomocí, nabízíme naše služby v oblasti realizací staveb.

Disponujeme týmem odborníků vyškolených k realizaci staveb (viz kontakty).

Navázali jsme klíčovou spolupráci se spol. GSERVIS, která nám dodává návrhy a projekty staveb. Klientům tak zajistíme veškeré podklady a vyřídíme stavební nebo ohlašovací povolení. Klientům vypracujeme nabídku i na základě jiného libovolného projektu, který umíme přizpůsobit požadavkům klienta.

Samozřejmostí je nabídka vypracování projektu na základě vaší představy, kdy Vám rádi a bez problémů dodáme materiál na stavbu s možností výstavby svépomocí, a nebo pouze jako dodání hrubé stavby.

Naše realizace můžeme provádět jako zděné stavby s venkovní izolací polyuretan a nebo jako dřevostavby za použití našeho stavebního systému J. GROUP.

Za J. GROUP,
František Jócsik majitel

016_2332.jpg