Drobečková navigace

Úvod > O nás

Stavíme domy pro dlouhý a spokojený život

Stavíme nízkoenergetické dřevostavby na klíč. Při stavbě používáme vlastní stavební systém z naší dílny. Systém stavebnice J. Group je plně certifikovaný a oblíbený v České republice i v zahraničí. Inspiraci jsem čerpali ve způsobu stavění v Severní Americe, v Německu, Rakousku i ve Skandinávii. Domy stavíme přes 10 let. Za sebou máme úspěšnou výstavbu téměř stovky domů. Prohlédněte si náš katalog nebo si přečtěte náš příběh.

Příběh společnosti J. Group

016_2292.jpg

Podnikat jsme začali v oboru automotive. Do tohoto segmentu jsme dodávali barvy a technologii pro povrchovou úpravu automobilů, interiérů autobusů, kamionů a vlaků. K naší práci patřilo i organizování distribuce a výroby v ČR. Podíleli jsme se i na realizaci spuštění výrobní a lakovací linky pro firmu ASSA ABLOY ES.

Naučili jsme se dokonale pracovat s izolačním materiálem polyuretanem, který se používá nejen při výrobě interiérů automobilů, ale hlavně slouží jako izolace mrazících nástaveb pro osobní a kamionovou přepravu. V kombinaci s překližkou vytváří velmi odolné, samonosné sendvičové panely.

Cesta k vlastnímu stavebnímu panelu

Ve stavebnictví se s tímto materiálem často setkáváme při zateplování výrobních hal, do nichž dodáváme technologie pro výrobu. Klasickým příkladem jsou lakovací kabiny pro práškové i barevné lakování a vzduchotechniku.
Jako izolace pro výrobní haly se používá polyueretan o síle 100 až 130 mm zalisovaný mezi plechy. Tyto panely zaručí zachování velmi komfortní teploty uvnitř hal, které často mívají výšku stropů i přes 13 metrů, a přesto v nich mohou lidé pohodlně pracovat.

Stavební systém pro výstavbu domů

Dnes vyrábíme a dodáváme stavební systém J. GROUP, který je ideální pro stavbu rodinných domků i větších bytových domů v kategorii dřevostaveb. Z našeho stavebního systému mohou stavět svépomocí i sami zákazníci. Samozřejmě je určený i pro stavební firmy, které hledají nové technologie a úspory.

Stavební systém, který izoluje

Pro izolaci používáme tvrdý polyuretan v tloušťce 140 mm a 60 mm, který nám zajišťuje velmi kvalitní zaizolování a difuzně otevřenou stavbu, což je ideální pro nízkoenergetické a pasivní domy. Rozměry umíme přizpůsobit zákazníkovu přání.

Domy stavíme a v týmu máme odborníky

Stavby rovněž realizujeme, a to pro všechny zákazníky, kteří nechtějí stavět svépomocí. Aktuální nabídku domů najdete v našem katalogu. V týmu máme odborníky, kteří jsou proškolení a zkušení.

Na začátku jsme navázali klíčovou spolupráci s firmou GSERVIS, která nám dodává návrhy a projekty staveb. Dnes již nejčastěji připravujeme vlastní projekty a zároveň zajistíme veškeré podklady a vyřídíme stavební nebo ohlašovací povolení.

Rádi vám připravíme i nabídku na základě libovolného projektu, který přizpůsobíme vašim požadavkům. Vypracujeme vám projekt, dodáme materiál na stavbu, postavíme dům nebo ho zrealizujeme jako hrubou stavbu.

Těšíme se na spolupráci!