Drobečková navigace

Úvod > O nás

Stavíme domy pro dlouhý a spokojený život

Stavíme nízkoenergetické dřevostavby na klíč. Při stavbě používáme vlastní stavební systém z naší dílny. Systém stavebnice J. Group je plně certifikovaný a oblíbený v České republice i v zahraničí. Inspiraci jsem čerpali ve způsobu stavění v Severní Americe, v Německu, Rakousku i ve Skandinávii. Domy stavíme přes 10 let. Za sebou máme úspěšnou výstavbu téměř stovky domů. Prohlédněte si náš katalog nebo si přečtěte náš příběh.

Příběh společnosti J. Group

016_2292.jpg

Podnikat jsme začali v oboru automotive. Do tohoto segmentu jsme dodávali barvy a technologii pro povrchovou úpravu automobilů, interiérů autobusů, kamionů a vlaků. K naší práci patřilo i organizování distribuce a výroby v ČR. Podíleli jsme se i na realizaci spuštění výrobní a lakovací linky pro firmu ASSA ABLOY ES.

Naučili jsme se dokonale pracovat s izolačním materiálem polyuretanem, který se používá nejen při výrobě interiérů automobilů, ale hlavně slouží jako izolace mrazících nástaveb pro osobní a kamionovou přepravu. V kombinaci s překližkou vytváří velmi odolné, samonosné sendvičové panely.

Cesta k vlastnímu stavebnímu panelu

Ve stavebnictví se s tímto materiálem často setkáváme při zateplování výrobních hal, do nichž dodáváme technologie pro výrobu. Klasickým příkladem jsou lakovací kabiny pro práškové i barevné lakování a vzduchotechniku.
Jako izolace pro výrobní haly se používá polyueretan o síle 100 až 130 mm zalisovaný mezi plechy. Tyto panely zaručí zachování velmi komfortní teploty uvnitř hal, které často mívají výšku stropů i přes 13 metrů, a přesto v nich mohou lidé pohodlně pracovat.

Stavební systém pro výstavbu domů

Dnes vyrábíme a dodáváme stavební systém J. GROUP, který je ideální pro stavbu rodinných domků i větších bytových domů v kategorii dřevostaveb. Z našeho stavebního systému mohou stavět svépomocí i sami zákazníci. Samozřejmě je určený i pro stavební firmy, které hledají nové technologie a úspory.

Stavební systém, který izoluje

Pro izolaci používáme tvrdý polyuretan v tloušťce 140 mm a 60 mm, který nám zajišťuje velmi kvalitní zaizolování a difuzně otevřenou stavbu, což je ideální pro nízkoenergetické a pasivní domy. Rozměry umíme přizpůsobit zákazníkovu přání.

Domy stavíme a v týmu máme odborníky

Stavby rovněž realizujeme, a to pro všechny zákazníky, kteří nechtějí stavět svépomocí. Aktuální nabídku domů najdete v našem katalogu. V týmu máme odborníky, kteří jsou proškolení a zkušení.

Na začátku jsme navázali klíčovou spolupráci s firmou GSERVIS, která nám dodává návrhy a projekty staveb. Dnes již nejčastěji připravujeme vlastní projekty a zároveň zajistíme veškeré podklady a vyřídíme stavební nebo ohlašovací povolení.

Rádi vám připravíme i nabídku na základě libovolného projektu, který přizpůsobíme vašim požadavkům. Vypracujeme vám projekt, dodáme materiál na stavbu, postavíme dům nebo ho zrealizujeme jako hrubou stavbu.

Těšíme se na spolupráci!

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.