Drobečková navigace

Úvod > Montované domy > Montované domy na klíč

Montované domy na klíč

Certifikované montované domy na klíč

Vyvinuli jsme vlastní stavební systém J. Group, abychom vám nabídli špičkovou kvalitu. Nízkoenergetické domy stavíme z vlastního stavebnicového systému, který je certifikovaný. Certifikované jsou jednotlivé komponenty i celé domy. Klíčové stavební komponenty jsme si nechali certifikovat v největší zkušební a certifikační organizaci v České republice – v Technickém a zkušebním ústavu stavebním Praha. Přesvědčte se o kvalitě domů a prohlédněte si skladbu stěn nebo technologii stavby. Aktuální nabídku domů pak najdete v katalogu.

Na klíč pro vás postavíme nízkoenergetickou dřevostavbu. Proč spolupracovat právě s námi? Montovaný dům vytváříme od začátku do konce a na kvalitu tedy dohlížíme ve všech fázích celého procesu. Můžeme vám proto garantovat, že získáte dům, v němž se vám bude dobře bydlet.

Ukázky montovaných domů na klíč

Podívejte se na hlavní výhody našich montovaných dřevostaveb podrobněji:

Výhody dřevostaveb od nás

 1. Vlastní výroba domu
  Jednotlivé díly stavebnice domu sami vyrábíme. Máme moderní stroje a jsme absolutně přesní. To je podmínka k tomu, aby dům dobře těsnil všude tam, kde má.

 2. Nízké náklady na provoz
  Naše domy jsou nízkoenergetické. Například čtyřčlenná rodina zaplatí za energie montovaného domku o ploše 100 m2 ročně necelých 20 tisíc korun, bez použití složitých technologií. Můžete navštívit domy, které jsme postavili, a jejich majitelů se zeptat, jak se jim bydlí a za kolik.

 3. Rychlá stavba
  Systém stavebnice domu je velmi rychlý, stavbu navíc organizujeme tak, aby nevznikaly zbytečné prostoje. Už 3 měsíce od vydání stavebního povolení se můžete stěhovat.

 4. Žádné papírování
  Všechna povolení potřebná ke stavbě vyřídíme za vás, takže s papírováním nebudete mít žádné starosti.

 5. Katalog nebo originální projekt
  V katalogu najdete montované domy různých cenových kategorií. Těm, co chtějí originál, vypracuje náš architekt vlastní projekt.
   

Chcete více informací nebo prohlídku ukázkového domu?

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.