Drobečková navigace

Úvod > Montované domy > Montované domy na klíč

Montované domy na klíč

Certifikované montované domy na klíč

Vyvinuli jsme vlastní stavební systém J. Group, abychom vám nabídli špičkovou kvalitu. Nízkoenergetické domy stavíme z vlastního stavebnicového systému, který je certifikovaný. Certifikované jsou jednotlivé komponenty i celé domy. Klíčové stavební komponenty jsme si nechali certifikovat v největší zkušební a certifikační organizaci v České republice – v Technickém a zkušebním ústavu stavebním Praha. Přesvědčte se o kvalitě domů a prohlédněte si skladbu stěn nebo technologii stavby. Aktuální nabídku domů pak najdete v katalogu.

Na klíč pro vás postavíme nízkoenergetickou dřevostavbu. Proč spolupracovat právě s námi? Montovaný dům vytváříme od začátku do konce a na kvalitu tedy dohlížíme ve všech fázích celého procesu. Můžeme vám proto garantovat, že získáte dům, v němž se vám bude dobře bydlet.

Ukázky montovaných domů na klíč

Podívejte se na hlavní výhody našich montovaných dřevostaveb podrobněji:

Výhody dřevostaveb od nás

 1. Vlastní výroba domu
  Jednotlivé díly stavebnice domu sami vyrábíme. Máme moderní stroje a jsme absolutně přesní. To je podmínka k tomu, aby dům dobře těsnil všude tam, kde má.

 2. Nízké náklady na provoz
  Naše domy jsou nízkoenergetické. Například čtyřčlenná rodina zaplatí za energie montovaného domku o ploše 100 m2 ročně necelých 20 tisíc korun, bez použití složitých technologií. Můžete navštívit domy, které jsme postavili, a jejich majitelů se zeptat, jak se jim bydlí a za kolik.

 3. Rychlá stavba
  Systém stavebnice domu je velmi rychlý, stavbu navíc organizujeme tak, aby nevznikaly zbytečné prostoje. Už 3 měsíce od vydání stavebního povolení se můžete stěhovat.

 4. Žádné papírování
  Všechna povolení potřebná ke stavbě vyřídíme za vás, takže s papírováním nebudete mít žádné starosti.

 5. Katalog nebo originální projekt
  V katalogu najdete montované domy různých cenových kategorií. Těm, co chtějí originál, vypracuje náš architekt vlastní projekt.
   

Chcete více informací nebo prohlídku ukázkového domu?

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.