Drobečková navigace

Úvod > Technologie stavby > Polyuretanové desky PIR

Polyuretanové desky PIR

Certifikované stavební komponenty

Abychom vám mohli vystavět domy s vysokou přidanou hodnotou a nízkými tepelnými ztrátami, vyvinuli jsme vlastní stavební systém J. Group. Systém naší stavebnice je oblíbený v ČR i v zahraničí. Kvalitu podtrhují certifikáty, jež jsme získali od Technického a zkušebního ústavu stavebního v Praze. Klíčové stavební komponenty jsme si zde nechali certifikovat, a tak máte jistotu, že uváděné údaje a parametry odpovídají skutečnosti. Pro více informací se podívejte na skladbu stěn, prohlédněte si technologii stavby nebo si vyberte dům na klíč v katalogu.

Pro zateplení dřevostavby používáme nejnovější polyuretanovou izolaci, a tou je PIR. Jde vlastně o vylepšenou verzi PUR izolace, která se stále používá a má velmi dobré vlastnosti. Nicméně vývoj ve stavebnictví jde pořád dopředu a PIR izolace je ještě lepší než PUR.

Podle našich propočtů jde o nejkvalitnější tepelnou izolaci, kterou nyní můžete mít.

Důvody pro PIR izolaci

  1. Levný provoz
    Provozní náklady srazíte na minimum. Jen pro srovnání: Ve starším rodinném domku roční výdaje za energie klidně překročí 60 tisíc, což je – oproti nízkoenergetické dřevostavbě – více než trojnásobek.
  1. Více prostoru
    PIR desky jsou tenčí než starší typy izolace, jako je polystyren, a díky tomu získáte více prostoru. Příklad: Pokud pro bungalov s půdorysem 10x10 metrů zvolíte polystyren, bude mít dům o 10 metrů čtverečních menší užitnou plochu, než kdybyste se rozhodli pro izolaci PIR. Polystyren je sice levnější, dnes je ale už překonaný. Kromě toho, že zabírá místo, nemá tak dobré izolační a protipožární vlastnosti jako polyuretan.
  1. Profesionální instalace
    Kvalitní izolační materiál sám o sobě nestačí, neméně důležitá je jeho instalace. Naše firma se na montáž polyuretanových desek specializuje. Díky tomu naši montážníci tuto izolaci dokonale znají a vyvarují se chyb, které by mohly i tu nejlepší izolaci znehodnotit.

 

KONTAKTOVAT PRO DALŠÍ INFORMACE

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.