Drobečková navigace

Úvod > Články a časté dotazy > PIR izolace: nyní ještě lepší

PIR izolace: nyní ještě lepšíDatum konání:
11.1.2017

Dřevostavby zateplujeme deskami PIR, které jsou podle našich zkušeností tou nejkvalitnější venkovní izolací na současném trhu. S novým rokem jsme konstrukci fasády ještě vylepšili. Jak?

Je silnější, ale pořád tenká

Desky jsme z původních 4 cm zesílili na šest, takže budou izolovat ještě lépe. Stále ale platí, že jde o velmi tenkou izolaci, která vám „nekrade“ životní prostor. Např. při půdorysu domu 10x10 m se zmenší celková užitná plocha domu o pouhé 1 %, konkrétně o 1 m2.

Lepší napojení desek

Díky tomuto zesílení je možné vylepšit i techniku, jakou izolační desky PIR instalujeme: jednotlivé desky k sobě budeme napojovat polodrážkou, a ne hranami. Napojení, a tím i izolační vlastnosti celé stěny tak bude mnohem kvalitnější.

Cena zůstává stejná

Sinější PIR izolaci montujeme do všech domů vyprojektovaných od ledna 2017. Další novinkou tohoto roku jsou interiérové desky Rigips, které dokáží čistit vzduch v místnosti. Ceny domů se přitom s těmito inovacemi nezvyšují.


Komentáře


  • 9. 7. 2019 17:58
    Chose
    Stavba od j group

    Lžete, PIR izolace atd naslibujete,pak dodatečně navysite a dáte polyester


Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.