Drobečková navigace

Úvod > Články a časté dotazy > Rostoucí dům EVA

Rostoucí dům EVADatum konání:
6.10.2015

Stejně tak, jako se mění naše přání a sny, mění se také naše požadavky na bydlení. Ideál bydlení je u mladých novomanželů často zcela odlišný od toho, o kterém budou snít za dvacet let. S růstem rodiny se zvyšují nároky na prostor, které nezřídka vyústí v nepříjemné loučení se s domovem, ke kterému jsme si již vybudovali vztah. Pořízení nových pozemků, stavba nového domu a stěhování s sebou navíc nese spoustu práce, starostí a stále se zvyšujících finančních nákladů. Otázkou tedy je, jaké bydlení zvolit, abychom podchytili tok času a nemuseli opouštět naše zamilované prostředí kvůli prostornějšímu obydlí. Odpověď nabízí náš revoluční rostoucí dům Eva.

 

Přístavba domu? Nikdy to nebylo snadnější!

Rostoucí domy si ve světě nachází stále větší oblibu. Díky jednoduchému systému přístavby k rodinnému domu snadno připojíte dodatečné prostory pro rozrůstající se rodinu. Chcete se vyhnout stresu ze stěhování a zároveň ulehčit vaší peněžence? Zeptejte se nás na třífázový rostoucí dům Eva, který je synonymem pro moderní bydlení.

 

Rostoucí dům Eva – varianta 1

Základní varianta rostoucího domu nabízí vše pro malé rodiny či mladé páry. Chytré řešení interiéru nabídne dostatek prostoru a zároveň kompaktní řešení pro energetickou úsporu.

Cena: 1 690 000 Kč (včetně DPH, desky a projektu)

Rostoucí domy Eva Rostoucí domy Eva

 

 

Rostoucí dům Eva – varianta 2

Hledáte komfortní bydlení pro vás i vaše děti? Prohlédněte si prostřední variantu našich rostoucích domů, která je určena především pro rodiny až se dvěma dětmi.

Cena: 2 650 000 Kč (včetně DPH, desky a projektu)

Rostoucí domy Eva Rostoucí domy Eva Rostoucí domy Eva
Rostoucí domy Eva Rostoucí domy Eva

  

 

Rostoucí dům Eva – varianta 3

Spokojené bydlení pro veliké rodiny i více generací najednou poskytuje třetí varianta rostoucího domu Eva. Dům je řešen jako dvoupatrová budova, ve které najde dostatek soukromí každý člen rodiny.

Cena: 3 750 000 Kč (včetně DPH, desky a projektu)

Rostoucí domy Eva Rostoucí domy Eva Rostoucí domy Eva
Přístavba domu - Rostoucí dům Eva Varianta 3 - rostoucí dům Eva Rostoucí domy Eva

 

Katalog rodinných domů


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.